Makedonya Vizyon Üniversiteleri

vizyon universitesi gostivar makedonya

Makedonya ülkesinde yer alan ve özellik olarak birçok Türk öğrenciyi bünyesinde bulunduran bir üniversite olan Makedonya Vizyon Üniversiteleri Türkiye ile bağlantılı çalışan ve birçok konuda değişik bölümlerle öğrencilere eğitim veren son derece kaliteli olan bir üniversitedir. Makedonya vizyon üniversitesi şu an itibariyle toplamda 5 fakülteden oluşur ve bu fakültelerde İngilizce, ve küçük bir kısımda olsa Makedonca dillerinde eğitim verilir. Makedonya vizyon üniversitesinde okumak isteyen tüm öğrenciler için giriş koşulları bulunmamaktadır, puansız bir şekilde kayıt yapılabilir. Ancak bu giriş koşulları sanıldığı kadar ağır değil aksine hemen tüm öğrenciler tarafından yapılacak olan şartlardır. Bunlardan ilki kayıt olacağınız zaman lise son sınıfta olmanız veya mezun olup elinizde bir lise diplomasının olmasıdır. Her Türk öğrencisi Türkiye genelinde bulunan herhangi bir Rimena Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmasına başvurarak kayıt yapabilir ve dilediği bölümde rahatlıkla eğitimlerini alabilirsiniz.

 

Makedonya Vizyon üniversitesi kampüsü içerisinde bulunan yurt sayesinde barınma ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bu yurt son derece modern olup içerisinde birçok özelliği bulundurur. Bunlar hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse gostivar güzel bir şehir olduğunu belirtebiliriz. Ayrıca yine üniversite olanakları içerisinde olan kantin ve kütüphane hizmetleri ile öğrenciler boş vakitlerini değerlendirebilir ve keyifli zamanlar geçirebilir. Aynı zamanda kütüphane içerisinde öğrencilerin kullanımı için çeşitli kısımlar bulunmaktadır. Her zaman sosyal ve kültürel etkinliklerin sahnelediği üniversitede kalabilmek için son derece uygun fiyatları ödemeniz gerekebilir.

 

Öğrenciler için üniversitede kütüphane bulunur ve ayrıca yine öğrencilerin faydalanması için birçok laboratuar vardır. Bunlara örnek olarak bilgisayar ve çeşitli diğer eğitim laboratuarını gösterebiliriz. Makedonya Vizyon Üniversiteleri iyi bir gelecek isteyen ve geleceğini sağlam temellerle kurmak isteyen tüm öğrenciler için son derece mükemmel bir üniversitedir. Öğrenciler bu üniversite içerisinde her zaman çeşitli kulüplere üye olabilir ve bu srimenae birçok diğer öğrenci ile tanışma imkânı yakalayarak daha sosyal bir hayata da kavuşabilir. Sizler de bu üniversitede eğitim almak için www.rimena.com.tr sitesinden başvurarak kayıt olabilir ve güzel bir geleceğe ilk adımı atabilirsiniz.

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş