Güneydoğu Avrupa Üniversiteleri

makedonya guneydogu avrupa universitesi

Makedonya da bulunan Güneydoğu Avrupa Üniversiteleri Kalkandelen şehrinde eğitim ve öğretim hayatına başlamış olup , özel üniversite statüsündedir. 2001 yılında eğitime başlamış olup, her ülkeden öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Avrupa üniversiteleri arasında kaliteyi yakalamış ve kendini göstererek ön plana çıkarmayı başarmış bir üniversitedir. Bu başarıyı da yaptığı akademik ve bilimsel çalışmaları ile desteklemiştir. Üniversite de öğrencilere her türlü soysal imkanın sunulmasının yanında, kendilerini geliştirici çalışma yapmasına da izin verilmektedir. Üniversite de bulunan hocalar tecrübeleri , ve çalışmaları ile öğrencilerin kişisel gelişimine katkıda bulunmaktadırlar. Ayrıca teknolojinin yeniliklerini yakından takip eden üniversite bu srimenae bir çok ülkeden öğrenciyi de bünyesinde toplamıştır. Üniversitenin kampus ve çevresinde , öğrencilerin kullanabildikleri çeşitli alanlar bulunmaktadır. Farklı ülkelerden gelen öğrenciler bulunmakla beraber, öğretim üyeleri de farklı ülkelerden gelmektedir. Bu srimenae eğitimdeki kalite oranında artış yaşanmakta ve gelecek nesillere sağlam eğitimli bireyler yetişmektedir.

Güneydoğu Avrupa Üniversiteleri sosyal olanakların içerisinde, teknolojik ürünler ile interaktif yönde eğitim verilmektedir. Üniversitenin her yerinde öğrencilerin her çözüme ulaşması için kablosuz internet hizmeti de sunulmaktadır. Araştırma ve geliştirmeye önem veren üniversite bir de arge merkezi kurarak öğrencilerin hizmetine vermiştir. Ayrıca tüm öğrencilerin yararlanması için büyük bir kütüphane kurulmuş olup, içerisinde her bilgiye ulaşılabilecek kadar kitap koyulmuştur. Bunun yanı sırada engelli öğrenciler için çalışmalar yapılmış ve gerekli önlemler ve hazırlıklar yapılmıştır. Üniversite güvenliği de 24 saat öğrencilerin hizmetinde bulunmakta ve güvenlik seviyesi üst düzeydedir.

Üniversitenin içerisinde öğrencilerin sosyal yaşamını ve konaklama ihtiyacını karşılamak için yurtlar hazırlanmıştır. Bu yurtlarda öğrencilerin tüm ihtiyaçları düşünülmüş ve ihtiyaçlara cevap verecek çözümler bulunmuştur. Bu yönü ile üniversite hayatınız daha rahat geçecek ve sadece eğitim hayatınıza odaklanabileceksiniz. Güneydoğu Avrupa Üniversiteleri bunun dışında, üniversite ücretinin cazip olması da , herkes tarafından tercih edilmede ve adını üst sıralara taşımaktadır. Ülkemizde üniversite ücretlerinin çok yüksek olduğu malum bir haldir. Ama bu üniversite ekonomik olması ile dikkat çekmekte ve öğrenci eğitme metotları ile farkını ortaya çıkarmaktadır.

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş