Makedonya Üniversiteleri Öğrenci Yorumları

ogrenci yorumlari

Deniz  D. – ‘Hayata yeni bir bakış açısı kazandırmak’

“İlk başta, yurtdışına gidiş hakkında çok gergindim. Ben her zaman durumları kontrol etme gibi bir alışkanlığım olduğu için biraz tedirgindim çünkü bilmediğiniz bir ülke ve dil kontrolümün dışında olacağını biliyordum. Fakat benim bütün kontrol edemediğim durumları Rimena Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bünyesinde çalışan herbiri birbirinden mükemmel rehberlerin kontrolünde olduğunu görmek çok rahatlatıcı bir durumdu benim için.. Bu karar hayatımda aldığım en önemli kararlardandı. Bu benim için çok güzel bir fırsat oldu. Kariyer, yeni arkadaşlıklar ve yepyeni bir perspektifte gerçekten hayatıma bambaşka bir yön verdi. 

Emine H. – ‘Global Düşün’

Yurtdışında üniversite eğitimi kişiye yeni bir deneyim ve bir seviye ekler. Bu deneyim sizin yurtdışında yeni ufuklar elde etmenizi ve kariyer elde ederek rahat bir işe girmenizi veya kendi işinizi kurmanızı sağlar. Dünyadaki diğer kültürleri tanımak ve onları yaşamak bilgi tabanınızı genişleti. Farklı düşünmeyi ve farklı yaşamayı öğretir. Benim düşüncem Yurtdışına giden öğrenci küresel ve hızla globalleşen günümüze ayak uydurmayı ve en önemlisi Global düşünmemizi sağlar…

Beyza Aslı K. – ‘Heyecanlı Maceralara Atılın’

Yurtdışında eğitim almak için herkesin farklı nedenleri vardır. Nedenlerinizden bazıları farklı bir deneyim, iyi bir eğitim, yeni bir ortam ve heyecanlı maceralar olabilir. Üniversitenin düzenlediği ve benim farklı zamanlarda katılabildiğim aktivitelerden bazıları; yamaç paraşütü, yunus balıkları ile yüzme, jumping ve güzel bir dağda kamp kurmak oldu. Bütün bu aktiviteler çok heyecanlı ve güzel geçti. Dürüst olmak gerekirse dünyaya olan bakış açım değişti.Çünkü çok farklı toplum ve dinden arkadaş edindim. Farklı görüşler, farklı diller ve farklı renkler… Tabii ki bu insana kendi değerlerine ve görüşlerinin değerinin farkına varmasına neden oluyor. Güzel tarafı düşünce yapım tamamen değişti, eskiden farklı bir fikri kaldıramıyordum ve çok çabuk sinirleniyordum ama yurtdışında herkes birbirini saygı ile dinliyor ve nazikçe kendi fikrini söylüyor ve kimse kimseyi kırmıyor. Bu gibi durumlar beni çok derinden etkiledi.Geriye dönüp baktığımda çok gereksiz tartışmalara ve sinir bozucu durumlara mahal verecek münakaşalara girmişim…Üniversiteyi mümkünse farklı yerlerde okuyun, biraz kendi ayaklarınızın üzerinde durmanız gerekiyor…Kesinlikle eğer maddi durumunuz el veriyorsa ve bu sizi sıkıntıya düşürmeyecekse yurtdışı eğitim deneyimlerinden yararlanmanızı tavsiye ediyorum. 

Şeyma B. – ‘Unutulmaz Anılar’

Yurtdışında eğitim alırken tarihi ve güzel yerleri keşfetmeyi unutmayın çünkü bu şekilde unutulmaz anılarınız olacaktır. Yurtdışında okuduğunuz sırada, bir zamanlar tarihe damga vurmuş olayların cereyan ettiği tarihi yerleri görmeniz gerekiyor.

Yurtdışı Eğitim büyük bir fırsat ve mükemmel bir şans değerini bilin ;)

Gamze N. – ‘Kendinizi Tanıyın’

Yurtdışında eğitim süreci benim için inanılmaz önemli bir dönem oldu. Ailenizden uzakta ve uzun bir süreç gerçekten de zor olabiliyor ama kendinizi analiz etmeniz ve tanımanız için iyi bir deneyim oluyor. Bu zaman aralığı herkes için farklı olabilmektedir, herkes olayları farklı algılayıp farklı karşılayabilmektedir. Fakat benim durumumda diyebileceğim tek şey bu sürecin benim için kişisel büyüme ve gelişme için büyük bir fırsat olduğudur. Daha bağımsız ve daha güçlü biriyim !

Perihan G.- ‘Bekleme Süreci’

Bende herkes gibi vize beklerken baya sıkıntılı bir dönem yaşamıştım, tanıdıklarınızın ‘aa sen hala burdamısın neden gitmedin’, ‘galiba işin yattı’ ’ne zaman gidiyorsun’  gibi laflara maruz kaldığınızı düşünebiliyorum kısa denmeyecek bir süre vize ve kayıt işlemleri oluyor ve sonunda herşey yoluna giriyor.  Rahat olun , herşey yoluna girecek ! :)

Cansu E. – ‘ Yurtdışı Eğitim Sürecim ‘

Buraya gelmeden önce ailemle çok düşündük,bir çok danışmanlık şirketiyle görüştük.Özellikle babam bu konuda çok araştırmalar yaptı ve sonuç olarak bize en çok güven veren şirket Rimena Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı oldu. Yurtdışında özellikle dilini bilmediğim bir ülkeye geleceğim için bana her zaman yardımda bulunacak ve gerçekten güvenebileceğim insanların olması bizim çok önemliydi.Bize buraya ilk gelmeden önce beni kimin karşılayacağını telefon numaralarını bildirdiler.Sabah 5 civarı buradaydım ve beni karşılamak için gelmişlerdi.Gerçekten çok endişelerim vardı .Fakat çok güler yüzlü davrandılar moral verdiler.Birlikte ofise gittik.Hemen ailelerimizi aramamızı sağladılar ve bu çok hoşuma gitti.Sonra okul kayıtlarımızı yaptırdık, buraya ait telefon hatlarından aldık.Bu arada beni gezdirdiler çevreyi tanıttılar güzel bir öğle yemeği yedik.Burada ev bulmam ilk başta sorun oldu.Fakat çok yardımcı oldular bu sorunu da birlikte atlattık. Özellikle benimle ilgilenen danışmanım Ceylan Hanıma çok teşekkür ederim çünkü her sorunumda çok yardımcı oluyor ve daima güler yüzlü aynı zamanda bir arkadaşınız oluyorlar.Ben bir sorunum olduğunda yada canım sıkıldığında hiç çekinmeden ofise gidip bir kahve içip konuşabiliyorum.Bence bu çok önemli .Okulla ilgili veya ev yaşamınızla ilgili her konuda yardımcı oluyorlar.İlk başta faturalarımı bile nasıl ödeyeceğimi düşünürken yardımcı oldular.Ayrıca oturum kartı işlemlerinde her konuda yardımda bulunuyorlar.Buraya gelmeden önce herkesin iyi bir araştırma yapmasını tavsiye ederim .Çünkü;gerçekten size danışmanlık yapacak insanlar çok önemli burada iyi bir eğitim olmak istiyorsanız kafanızda günlük yaşamla ilgili sorunların olmaması gerekir.Bunun içinRimena Yurtdışı Eğitim’e teşekkür ederim.

Mustafa Y. – ” Yurtdışı Eğitimim “

Selamlar.Ben Mustafa Y. Lise yıllarımda üniversiteyi yurt dışında okumak istiyordum.Öss’ye girdiğimde istediğim bölümü kazanamadım.Araştırmalarım sonunda – Rimena Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ’nı buldum. Danışmanlarla konuştuktan sonra şartlarında uygun olduğunu gördüm ve Yurtdışına gitmeye karar verdim. Beni karşıladılar okuluma kaydımı yaptılar, yurdumu ayarladılar.Yurdumu beğenmediğimi söyledim ve bana ev buldular.Her şeyimle dört dörtlük ilgilendiler. Bir sorunum olduğunda her dakika yanımda oldular.Şimdi istediğim bölümde okuyorum çokta mutluyum…. Yurtdışındaki üniversitelerde okumak istiyorsanız Rimena ’yu tavsiye ederim.

Serhat K. – ” Mimarlık Fakültesi 1.sınıf (2013) “

Sakın Bu Yalakalık Olarak Algılanmasın ama Firma’ma ne kadar Teşekkür etsem azdır. Aldığınız Danışmanlık ücreti tekrar tekrar helali hoş olsun firmamız daim olsun İnşallah  Rimena Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı çalışanlarına, tekrar tekrar çok teşekkür ederim  İÇİMDEN BÖYLE YAZMAK GELDİ 

Üzeyir E. – ” Tıp Fakültesi “

Öğrencilerine sahip çıkan yarı yolda bırakmayan güvenilir olan tek Şirket Rimena Yurtdışı Eğitim’dir, . 3 sene önce beni getirdiler ve hala ilk günkü gibi ilgi ve alakaları devam ediyor her şey için teşekkürlerimi sunuyorum… Üzeyir E. Tıp Fakültesi 4.sınıf

Siyaament K. – ” Doğru Tercih “

Merhaba arkadaşlar ben tıp okuyorum. Bende Rimena Yurtdışı firması aracılığıyla geldim. İlk kaydolduğumdan şuana kadar her türlü sorunumla yakından ilgilendiler. İster Türkiye’de olsun ister burda hiç farketmez sorunlarımın tümünü hallettiler. Yurtdışına ayak basar basmaz danışmanlarla karşılaştım aynı ailem gibi davrandılar bana ve okula kayıt yurda yerleştirme v.s. tüm işleri hallettiler… Gerçekten burda firmaların öğrenci geldikten sonra öğrencileri ortada bıraktıklarına çoğu zaman şahit oldum. Buraya en çok öğrenci getiren firma Rimena Yurtdışı Eğitim’dir. Firma gerçekten Burda sözü en çok geçen firma ister üniversitelerde olsun ister resmi dairelerde halledemeyecekleri sorun yoktur. Sizde güvenle üniversite okumak istiyorsanız Rimena Yurtdışı Eğitim firmasından başkasına güvenmeyin .Siyament K. -

İhsan G. – ” Vallahi Hizmet  “

Merhaba ben ihsan . 2007 yılında Yurtdışında üniversite eğitimi için araştırıken kaliteli firma Rimena Yurtdışı Eğitim Danışmanlığıyla gittim. Çok memnunum ilgilendiler ev kiralamada oturum almada %100 hizmet veriyorlar. Arkadaşlar kayıt yapacağınız firmaya dikkat edin. Görüyoruz bazıları öğrencileri ortada bırakıyorlar ilgilenmiyorlar kayıt esnasında çok dikkatli olunuz yoksa sonra çok pişman olursunuz. Hizmet ofisleri bulunmaktadır. Arkadaşlar önemli olan kayıt sonrası hizmettir. Kayıt yapmakla iş bitmiyor. Firmamızdan Çok memnunuz tüm çalışanlarına t.ş.k. ediyoruz..

Turgut Ö. – ” Tıp Fakültesi 3.sınıf “

Merhaba arkadaşlar… Ben Yurtdışında okumayı iki sene araştırdım, hangi şirketle gelmem gerektiğini de çok araştırdım. Malum biliyorsunuz bu sektörü yapan çok şirket olmasının yanında bu sektör üzerinden insanları dolandıran birçok dolandırıcı da var. Onun için şirketleri çok araştırdım. Şimdi Tıp fakültesinde öğrenciyim ve iyi ki Rimena Yurtdışı Eğitim ile geldim diyebilirim sizlere. Onlara gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Bize bir telefon kadar yakınlar en ufak bir problemde hemen bir temsilci gelip bütün sorunlarımızı hallediyor ben şahsen çok memnunum bence gelmek istiyorsanız istiyorsanız Rimena yurtdışı eğitim sizin için en doğru tercih olacak.

Eren K. – ” Dikkat Edin “

İyi bir danışmanlıkla Geleceğimin en iyi adımını attığımı düşünüyorum, Sabit ve Geleceğinizi düzen içinde kurmak istiyorsanız kararınız sizi hedefinize ulaştıracaktır. Gerekli gereksiz açılmış olan yüzlerce eğitim danışmanlıkları var… Hayatınızın en iyi temelini Atman için iyi bir adım olabilir sadece okul işleriyle değil sıkıntıya girdiğiniz her adınızda size yardımcı olacak Kaliteli bir danışmanlık… Yaşanılanlardan Yola çıkılarak söylüyorum bazı danışmanlıklar Kesinlikle para tuzağı için oluşturulmuş sizde aynı hatayı yapmak istemiyorsanız burada Mutlu olanlara katılın  Herkes buradaysa siz Nerdesiniz… Iddealleriniz için Rimena Yurtdışı Eğitim Danışmanlığını tercih edin.

Seda M. – ” Rimena Yurtdışı Eğitim Hizmetleri “

Ben ilk geldiğimde başka bir danışman firma ile gelmiştim ama her ihtiyaç duyduğumda bir bahane buldular ve bana yardımcı olamayacaklarını söylediler, daha sonra fark ettim beraber okuduğum öğrencilerin %80 Rimena Yurtdışı şirketi ile geldiklerini söylediler ve onların sayesinde firma ile tanıştım ve Rimena şirketinin bünyesinde bulunan kişilerden burda olduğum sürece hiç bir karşılık beklemeksizin yardımlarını esirgemediler. Onlara çok teşekkürlerimi sunuyorum. Tam bir yıldır burdayım ve bu bir yıl içinde bir çok firmanın öğrencileriyle karşılaştım sohbetler ettim ve şunu tüm kalbimle söyleye bilirim ki bu işi en iyi yapan firma Rimena Yurtdışı Eğitim şirketidir.

Muhammet A. – ” Teşekkürler “

Ben Muhammet Akkaya Şuan Tıp bolumu okuyorum. Burada okumak büyük bir fırsat ve kendimi şanslı hissediyorum çünkü rimena gibi bir danışmanlık şirketiyle gelmenin rahatlığı var üzerimde.rimena üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getiriyor ve bir aileden farkı yok benim için. Bize her konuda yardımcı olan rimena şirketine çok teşekkür ediyorum.

Burak O. – ” Turizm “

Tanışıklığım 2,5 sene önce oldu.Rimena Yurtdışı Eğitim’e 2.5 önce Turizm eğitimi almak için başvurmuştum ve şuan turizm eğitimi alıyorum.. Çok araştırdım geleceğimi planlamak adına ve benim için doğru olacağına inanarak bende bu büyük ailenin içine katıldım.. Açıkçası bu kadar ilgi alaka beklemiyordum bu zamana kadar fakat bir tek halledilmeyen problemim olmadığını içtenlikle söyleyebilirim. Öğrencilerin problemleri profesyonellikle ve kolektif çalışmayla halleden; basta Abdul beye başta olmak üzere Mehmet bey ve şirket için canı gönülden çalışan arkadaşlara gösterdikleri yakın ilgiden dolayı, teşekkürü bir borç bilirim. İyi ki varsınız iyi ki tanımışım sizleri Kalın Sağlıcakla…

Can Ş. – ” Bilgisayar Müh. 2.sınıf “

Ben bu şirkete İzmir’deki ofisleri aracılığıyla ulaştım sağ olsunlar her şeyimle ilgilendiler ufak tefek her sorunumla ilgilendiler 2 senedir burdayım birçok sorunum oldu geldiğim ilk dakikadan itibaren ama hepsi halledildi bu şirket sayesinde… Sabaha karşı 5te geldim hiç bişey bilmiyorum ne yapağımı bilmiyordum o saatte karşıladılar o kadar eşya bir sürü telaş kalacak yerimden okuluma yemeğime internetime telefonuma kadar ilgilendiler hala ilgileniyorlar

Süleyman B. – ” Öneri “

Geçenlerde okulumda bir sorun oldu benle beraber sabah 9dan akşam 4e 5e kadar uğraştılar sadece bir gün de değil nerdeyse her gün her sıkıştığımda çıkmaza girdiğimde tek gidebileceğim yer burası sadece sıkıştığımda bir problemim olduğunda değil birçok kez canım sıkılır muhabbete giderim her gittiğimde hoş karşılanırım ben uzun uzun yazabilirim hala kısacası benim düşüncem bu şirketten daha güvenli bir şirket bulamazsınız…

Erhan T. – ” şirket ile tanışmam “

Birçok danışmanlık şirketiyle görüştüm. Fakat hiç biri bana cazip gelmedi Rimena Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmasına internet üzerinden ulaşıp sonra İstanbul’daki ofislerine gidip tanıştım bir korku vardı içimde acabalar ne olur diye ama yurtdışına ayak basar basmaz ilk günden itibaren hep yanımda oldular bir sıkıntım olduğu zaman hemen yardım ettiler Firma sayesinde hiç bir yabancılık çekmedim iyi ki varsınız ve buraya gelecek arkadaşlara aklınızda soru işareti bırakmayan bir şirket Rimena YED ‘dir, şüphesiz tavsiye ediyorum.

Sinem E. – ” İlk gün hatırası “

Sabah çok erken Uçaktan indik terminalde bizi danışmanlarımız karşıladı ve ofise gittik. O ilk gün çok zor olsada gerekli her yardımı,desteği ilk günden bu yana hala yapmaya devam eden danışmanlarıma teşekkür ederim..

Ahmet R. – ” Adapte olmak için iyi tercih “

Yabancı bir ülkede yaşamak, kültürünü, yaşam biçimini, eğitim sistemini ve de ekonomisini tanımak çok önemli. Bu firman üniversitelerle yaptığı anlaşma bunu fazlasıyla sağlıyor…Üstelik tüm bunlara sınavsız olarak üniversiteye girmenin avantajını ekliyor. O yüzden aldığım eğitimden ve de Danışmanlık şirketimden çok memnunum…

Sevgi H. – ” Rimena Yurtdışı Eğitim Ailesi “

Biz sizleri sadece danışman olarak görmüyoruz siz işini ciddiye alan,muhatabını ciddiye alan ,kaliteli bir şekilde çalışan öğrencilerinin her zaman yanında olan güvenilir dostlarımızsınız. Rimena Yurtdışı Eğitim olarak her zaman yanımızda olduğunuz için teşekkür ediyoruz” iyiki varsınız. .

Eray D. – ” Mimarlık “

Merhaba Arkadaşlar Mimarlık okuyorum burada okumanız için iyi bir danışmana ihtiyacınız var. Onun için terciniz her zaman yanınızda olacak Rimena Yurtdışı Eğitim’den yana olsun…

Mahsum A. – ” Tıp Fakültesi 4.sınıf “

4 sınıf TIP Fakültesi öğrencisiyim Firmanın yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı burada sıkıntı çekmedim, her zaman ihtiyacım olduğunda bana 1 telefon kadar yakınlar. Her şey için teşekkürler. Sağlıcakla kalın…

Sedat P. – ” Hazırlık dil eğitimi “

Ben Sedat P. hazırlık okuyorum. Buraya gelmeden önce, Rimena yurtdışı eğitim şirketi olarak İstanbul’daki şirketlerini araştırdım fiyat ve inandırıcılık yönüyle uygun bulduğum Rimena Yurtdışı danışmanlık şirketi aracılığıyla okumaya karar verdim. Yabancı bir ülkede karşılaşılabileceğimiz problemler bizi Ailece tedirgin etmedi değil ancak şirket sorumluları verdiği sözlerinde ilersine geçerek bize orda ummadığımız şekilde yardımcı oldular (ev, barınma, yurt vs)eğitim süresince karşılaştığımız birtakım problemlerle dahi ilgilendiler. Her şey için teşekkürler.

Serap İ. – ” Rimena eğitim firması “

Geçenlerde biraz rahatsızlanmıştım doktor aradım ama iyi bir doktor bulabilecek kadar çevrem olmadığı için danışmanımdan yardım istedim oda beni kendi çalışanlarıyla beraber iyi bir doktora götürdü ve şimdi çok daha iyiyim… Rimena yurtdışı eğitim ailesine her zaman yanımda olduğunuz için size minnettarım…

Hande Nazlı K. – ” … “

Rimena yurtdışı Eğitim ve çalışanlarına çok teşekkür tediyorum . en iyi şekilde her zaman bizimle ilgilendikleri için . Tüm çalışanlarından ve yöneticilerinden Allah razı olsun ..  )..

Gülbin-Helin K. – ” Tıp Fak. 3 Sınıf “

Biz şuanda tıp fakültesi 3.sınıf öğrencisiyiz. Bizim buraya gelmemize ve eğitime başlamamıza yardımcı olan aracı kurum Rimena yurtdışı eğitim danışmanlık şirketine ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Geldiğimiz andan itibaren her yardıma ihtiyacımız olduğunda bizimle ilgilenip, sorunlarımızı çözmemize yardımcı oldular. Vizemiz, okul işlerimiz ve kalacak yerimize kadar özenle ilgilendiler. Biz Rimena yurtdışı eğitim danışmalığını seçtiğimiz için çok memnunuz. Eğitim amaçlı gelecek olan tüm öğrenci arkadaşlarımıza bu eğitim danışmanlığı ile iletişim kurmalarını tavsiye ederiz.

Hasan Ç. – ” Doğru karar “

Ben Öncelikle Şunu Söylemek istiyorum Rimena Eğitim Danışmanlığının sayesinde buraya geldigimde hiç bir yabancılık çekmedim sağolun bizi hiç bir zaman yanlız bırakmadınız ve her türlü işimizde yardım ettiniz. Gelmeden önce bu danışmanlığı sadece internetten görüp aramıştım ama simdi anlıyorum ki en doğru kararı vermişim çok memnunum Rimena Eğitim Danışmanlığı ailesinden. Buraya gelcek olan arkadaşlarıma bu danışmanlığı tercih etmelerini öneririm Şirket sahipleri ve çalışanlarına çok çok teşekkür ediyorum.iyiki varsınız…

Gökhan M. – ” Makedonya üniversiteleri “

Merhaba arkadaşlar ben şu an lise son sınıf olduqum için bu türlü üniversiteleri araştırmak istedim.Hani gerçekten bi insan istediği bölüme türkiyede giremiyor ve bu yüzden boşta kalan öğrenci çok oluyor bende bu üniversiteleri araştırdım ve Rimena şirketini tanıdım,begendim ve kime sorsam Rimena diyor ve galiba bu işle bende oraya gidicem…=)

Mehmet Ersin Y. – ” Fizik Tedavi “

Rimena Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Gercekten tercih edeceginiz en iyi danismanlik Allah razi olsun birşey oldugunda direk soyluyorum hemen bi sekilde birini yonlendiriyolar calisanlarindan..Ve o kadar baska danisman diye gecinen danismanlar duydum ki berbat zaten hep kullagınıza muhakak gelir guvenilir isini en iyi yapan danismanla gittim hic bir problemle karsilasmadim simdiye kadar fizik tedavi okuyorum okulumdan memnunum, danismanimdan memnunum . Ve bise daha soylemek istiyorum heryerde isiniz en kissa surede halloluyor .Herkes onlari taniyor biliyor ve saygi duyuyor, hocalar olsun esnaf olsun burdaki devlet daiereleri olsun herkes biliyor Sadece Rimena ögrencisiyim Egitim demeniz yeterli her yerde eli kolu olan bir sirket . burdan butun beni taniyanlara cok selam Rimena yurtdisi egitim ailesi seviliyorusunuz opuldunuz hepiniz 

Erkan C. – ” Kineziterapi “

kineziterapi bölümü okumaktayım.Buraya geleli hazırlıkla beraber 3 yıl oldu, burdan Rimena yurtdısı firması çalışanlarına ve bize her zaman her saat sadece bir telefon kadar uzak olan adını bildigim calısanlarından bazıları neri, desi,nori, murat, eren, ceylan, nonka, bena,mehmet, stanislava, Monika,nadya ve ubeyde cok ama cok tesekkur ederim, adını unuttugum calısanları af buyursun, cünkü hepsini bilmek imkansız cünkü her sehirde bircok kisi calısyor daha iyi kaliteli hizmet vermek icin elbette..Geldiğimden beri yani 3 senedir Allah a sükürler olsun hiç sıkıntı yaşamadım,her türlü sorunlarımla yanımda olduğunuz için çok teşekkür ederim size tekrar tekrar.. İyi ki varsınız

Serkan B. – ” Eczacılık Fakültesi 2. Sınıf “

En güvenilir yurtdışı eğitim firması . İlk buraya okumaya geldiğimde kaygılarım vardı ama danışmanım ve çalışanlar her türlü yardımda bulunarak rahatlık sağladılar bizlere . 2 sene oldu burada yaşayalı hala bugüne kadar tüm sorunlarmızla ilgileniyorlar . Dürüst güvenilir bi firma .

Özer Z. – ” Diş Hekimliği “

Buraya gelmeden önce çok araştırma yaptım çünkü bu sektörde çok fazla dolandırıcı var.Bir süre daha araştırma yaptıktan sonra Rimena yurtdışı eğitim danışmanlığı ile tanıştım ve gerekli işler yapıldıktan sonra anlaşma sağladım.vize.,gerekli evraklar vb. teferuatlar çok kısa bir sürede işleme koyuldu ve yurtdışına geldim.Geldiğim gece beni karşılamak için Rimena yurt dışı eğitim çalışanı geldi.işlerini son derece ciddiye aldıklarını burdan anlayabilirsiniz.hemen okul kayıt ilerini yaptık ve üni. yaşamıma en iyi danışmanlık şirketiyle başlamış oldum.ilk geldiğim günlerde başka ülke başka dil başka kültür biraz zorlandım herkes gibi ama burdada danışmanlığım beni yalnız bırakmadı.her sorunumda yardıma gelenler oldu.Yurt dışında okumayı isteyen herkes gözü kapalı Rimena yurtdışı eğitimi seçebilir son derece güvenilir işini ciddiye alan bi kadro ve saygın yapıları sayesinde en iyi danısmanlık sirketi Rimena yurtdışı eğitim danışmanlığı diyebiliyorum.Teşekkürler Rimena yurtdışı eğitim hayatımı belirlememde yol gösterici olduğunuz sıcak samimi ve saygılı davrandığınız için.

Zeynep G. – ” Psikoloji “

Yurtdışına gelme amacıyla şirketlerle ilgili yaptiğım araştırma ne yazık ki benim,kerameti kendinden menkul olmayan insanların,sahtekarca, kurmuş olduklarını sandıgım sirket ile yola koyulamama yeterli olamadı ve dolandırılarak,ciddi boyutlarda maddi ve manevi kayıplar yaşadım, beni başka kendini yurtdışı firması diye tanıtan dolandırıcılarla ne yazıkki yola çıkmıştım ve sonra beni dolandırdıklarını anladıktan sonra En önemlisi yaşamımdan çalınan 7 ay,bekleyerek geçirdgim zaman,bu durumun ben ve ailem de yarattığı psikolojik tahriplere girmeden…Ne yazıkki o zaman doğru yolu buldum ve Rimena Yurtdışı Eğitim danışmanlığı yetkilileri ile görüştüm ailemle, Allah bin kere razı olsunlar onlardan benden maddi bir talep etmeden bana yardım eli uzattılar ve o kadar hayal kırıklığına rağmen bana yeniden okuma sevinci asıladılar ve ben suan 2. senemi dolduruyorum . Artık kendimi güvende hissediyorum ve okuluma devam ediyorum , olurda Allah kısmet eder başarı ile diplomamı alıp Türkiye döndüğümde bu melek insanların sayesinde olacak ve ben bunu hep bir borc olarak bilecem..Bunca olumsuzluğa rağmen okumaktan vazgeçmememde en büyük etken Rimena Yurtdışı Eğitim dir.Bugüne kadar sorduğum her soruya cevap,her soruna bir çözüm buldukları için burdan bir kez daha teşşekkür ederken,Yurtdışında eğitim için tercih edilecek en doğru adres Rimena Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı diyorum.Dualarla..

Kanat Ü. – ” Diş Hekimliği Fakültesi “

Rimena yurt dişi egitim danismanligi diyorum sadece cunku gerekeni yapiyolar buna gozunuz kapali inanabilirseniz hangi şehirde okumayı düsünürseniz düsünün hem adi duyulmus bir firma kendini kanitlamis hemde gereğini hakkıyla yapıyorlar, yani ben cok basarili oldguna inaniyorum daha pisman olmadim …

Çağdaş Ç. – ” Hazırlıkk “

Merhaba geleli neredeyse 5 ay oldu hazirliktayim bitirmek üzereyim seneye tıp fakültesi birinci sınıfa baslayacagim memnunum şehir sessiz sakin bir yer alismak zaman almiyor.Eğer burada okumak istiyorsaniz danismanlik yapan firmalara dikkat etmelisiniz cünkü illegal bir çok firma var.Ben Rimena yurtdışı egitim danismanligiyla geldim memnunumda , yurtdışında okumak gözünüzü korkutmasin.Burada bana yardimci olan herkese firmadakilere cok tesekkur ediyorum

Semanur B. – ” Hukuk Fakültesi “

Yurtdışında okumaya karar verdiğimde iyi ve güvenilir bir şirket arıyordum.Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Rimena yed e ulastım.Buraya gelmeden önce çok tereddütlüydüm ama sağolsunlar bizi evimizde gibi hissattirdiler 1 senem geçti ailemden uzakta en ufak sorunum oldugunda dakikasında hallettiler.Evim kiralandı,okul işlerim en iyi şekilde halledildi Yardıma ihtiyaç duydugum her anda yanımda oldular.Bana daha çok bi arkadaş bir aile oldular Rimena yed her zaman yanımda oldugunuz için çok tesekkür ederim 

Abdullah Ş. – ” Üsküp Hizmet Ofisi “

Merhaba arkadaşlar kiril metodi üniversitesinde makedonca hazırlık okumaktayım, başka firmaların getirdiği birkaç kişi de var onlarla aynı sınıftayız, yalnız şöyle bir ayrıntıyı paylaşmak istiyorum yeni okumayı düşünen öğrencilere başka firmaların başkent üsküpte ofisleri yok, öğrenciyi getirip kaydetip gitmişler..Üsküp başkentte ve diğer şehirlerde ofisi olan tek firma Rimena yurtdışı eğitim danışmanlığıdır.Hemde ofisleri okula çok yakın ve üsküp merkezinin tam ortasında meşhur aleksandır heykelinin karşısında çok güzel ve lüks hizmet veriyorlar.Şimdi bazılarınız diyebilir neden soyluyorsun bunları ama insan bası sıkıstıgında gidebileceği bir yerin olması cok önemli.Bu diğer firmalardaki arkadaslarımı da ofise götürdüm yardımcı oldular sağolsunlar arkadaslarım bu sekilde ortada kalmıslardı adamlar kaydettip gitmiş türkiyeye ve telefonlarına cvp vermiyorlar. Bu nedenle mağdur olmamak için mutlaka Rimena Yurtdışı eğitim danışmanlığını tercih edin.Çalışanları da melek gibiler Allah hepsinden razı olsun.

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş